Våre støttespillere
KIL TOPPFOTBALLS OFFISIELLE HJEMMESIDE
Hjem
Tirsdag 10. desember 2019

HJEM
BILLETTER
KLUBBEN
STYRET
ADMINISTRASJON
ARRANGEMENT
SPORT
KEEPER
GJEMSELUND
KONGSVINGERHALLEN
HISTORIKK
LAGENE
KAMPER
TABELLER
NETTBUTIKK
KIL-SUPPORTER
SPONSOR
BILDEGALLERI
FOTBALLSKOLEN
KONGSVINGER IL
NYHETSARKIV
PRESSE
LINKER
KILTV
 
 


ARRANGEMENT




Arrangementsansvarlig
Anne Faret , anne@kil.no. Tlf. 98 07 40 16
(arrangement, kamprapportering, delegatkontakt, kontakt med gjestende lag)


Assisterende arrangementsansvarlig
Lene Bogsveen, lene@kil.no, 93 24 39 80




Sikkerhetssjef
Hans Petter Thronæs, hans.petter@kil.no. Tlf. 95 19 48 69.
(vakthold, forebyggende sikkerhet, beredskap, evakuering)




Mediaansvarlig

Tor Inge With, tor.inge@kil.no. Tlf. 92 60 95 07
(forhåndsavtaler med media, akkreditering av journalister og fotografer)




TV-koordinator
Rebecca Overåsberget, rebecca@kil.no. Tlf. 40 01 30 52




Kioskansvarlig
Turid Harbosen, turharb@hotmail.com. Tlf. 41 53 43 71
(bemanning og drift av kiosker)



Sjenkerett
Lasse Andreassen, lasse@kil.no. Tlf. 90 88 25 18
(ansvarlig for alkoholservering)



kil.no - klubbens offisielle webside
webredaktør, journalist
Jo Raabe, jo@kil.no. Tlf. 959 46 337



kil.no - klubbens offisielle webside
journalist, fotograf
Lasse Andreassen, lasse@kil.no. Tlf. 90 88 25 18



kil.no - klubbens offisielle webside
journalist
Erik Gusterud, erik@kil.no, 46 90 91 36




KIL Supporterklubb
Webside
Leder Thomas Ramstad, Ramstad.thomas@gmail.com. Tlf. 92 42 80 60

 

KIL Toppfotball, Brugata 47b, 2212 Kongsvinger, tel 62 88 85 10. Web-redaktør Jo Raabe kilpost@kil.no. Design: Lars Ovlien - Webhotell og programmering: Østlandsnett AS
 




Mapei

Fotballskolen 2011

 

Hjem Sparebanken Hedmark Eidsiva Umbro Glåmdalen Eda supermarket Rescon Mapei