Våre støttespillere
KIL TOPPFOTBALLS OFFISIELLE HJEMMESIDE
Hjem
Mandag 9. desember 2019

HJEM
BILLETTER
KLUBBEN
LAGENE
KAMPER
TABELLER
NETTBUTIKK
KIL-SUPPORTER
SPONSOR
BILDEGALLERI
FOTBALLSKOLEN
KONGSVINGER IL
NYHETSARKIV
PRESSE
LINKER
KILTV
 
 

Fine TV-tall

Av Vegard Herlyng. Publisert  29.05.2009
Kongsvingers TV-sendte hjemmekamp sist tirsdag er den mest sett fra Adeccoligaen så langt  

 

Tom Nordlie og hans disipler har foreløpig vært to ganger på TV sesongen 2009. Hjemmekampen mot Sogndal samlet 115 000 foran fjernsynsapparatene i anledning NRK 2 sin sending.

Ulike web-TV løsninger er ikke regnet med.

Tallene vi har fått fra www.toppfotball.no forteller at kampene i Tippeligaen på de ulike kanalene har trukket mellom 123 000 og 696 000 seere.

Her er en tabell som viser antall seere for kampene i Adeccoligaen så lang:

Seertall Adeccoliga:
KampKanalSeere%
Sogndal - HønefossNRK271.000 5,2
HamKam - AltaNRK270.0003,9
Sogndal - HamKamNRK297.0007,1
Alta - KongsvingerNRK270.0005,1
Skeid - HønefossNRK253.0003,8
Skeid - HamKamNRK266.0005,8
Kongsvinger - SogndalNRK2115.0008,1
    


 

Del på Facebook

 

KIL Toppfotball, Brugata 47b, 2212 Kongsvinger, tel 62 88 85 10. Web-redaktør Jo Raabe kilpost@kil.no. Design: Lars Ovlien - Webhotell og programmering: Østlandsnett AS
 

Mapei

Fotballskolen 2011

 

Hjem Sparebanken Hedmark Eidsiva Umbro Glåmdalen Toms Eda supermarket Økonor